Dukielski
Przegląd
Samorządowy

Lipiec 2004
nr 7(159)

 w gminie
 wydarzenia
 komentarze
 sport

 okładka

 wersja PDF

 kuchnia regionalna

 powrót

 

DPS Styczeń 2004Nagrody

Miło nam donieść, że nasz DPS, w ostatnim czasie, otrzymał 2 wyróżnienia, które bardzo nas ucieszyły, bo niosą z sobą nadzieję, że miesięcznik rozwija się w dobrym kierunku i pozwalają jeszcze bardziej zmobilizować umysły redagujących gazetę nad poprawą jej treści i wizerunku.

Wyróżnienie za „najciekawsze pismo regionu podkarpackiego”, otrzymaliśmy w wyniku plebiscytu, który odbył się na I Podkarpackim Forum Prasy Samorządowej w Trzcianie k/Rzeszowa. Wraz z nami nagrodzone zostały jeszcze trzy inne lokalne gazety naszego województwa, tj. „Trzcionka”, „Nowa Gazeta” i „Gazeta Frysztacka”.

Ponadto zajęliśmy I miejsce w konkursie internetowym, organizowanym przez „Nowe Podkarpacie” pt. „Miasto posiadające najlepszą stronę internetową wśród miast województwa podkarpackiego”.
Obydwa wyróżnienia wręczono Burmistrzowi gminy Dukla w dniu 29 maja 2004 r. w Filharmonii Rzeszowskiej, podczas obchodów Dnia Pracownika Samorządowego w Rzeszowie.
/beż/
 

Nowa rubryka!

Od lipcowego numeru 2004 r. Dukielski Przegląd Samorządowy będzie przyjmował ogłoszenia mieszkańców, wyrażane w formie życzeń imieninowych, urodzinowych, komunijnych, lub innych okolicznościowych jak też publicznych podziękowań.
Koszt ogłoszenia wyniesie od 5,- złotych, a zgłaszać je można w redakcji DPS-u, Dukla, ul. Trakt Węgierski 11, w pokojach nr12 /I piętro/ i 19 /II piętro/, pod numerem telefonu 43-30-034 /budynek Urzędu Gminy Dukla/.
Redakcja udzieli pomocy w ułożeniu treści życzeń!
/beż/


Foto zagadka - czy wiesz gdzie to jest?

Jeśli znasz architekturę i ciekawe miejsca w naszej gminie czytaj uważnie kolejne numery DPS-u. W tym numerze kolejna foto-zagadka.

Jeśli wiesz, co przedstawia zdjęcie napisz do nas. Dla pierwszych dwóch osób, które nadeślą prawidłową odpowiedź na adres redakcji będą do odebrania w pokoju nr 19 Urzędu Miasta
i Gminy Dukla atrakcyjne nagrody książkowe.
Redakcja